رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۰-۰۲-۱۹

برگزاری جلسه شورای عشایر شهرستان کلیبر

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی،

بمناسبت آغاز فصل کوچ بهاره عشایر به مناطق ییلاقی جلسه شورای عشایر شهرستان کلیبر در راستای ارائه خدمات به عشایر با محوریت کوچ بهاره و بررسی مصوبات قبلی در فرمانداری برگزار گردید.

محمدی معاون فرماندار شهرستان در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه آبرسانی، توزیع آرد ، نفت و گاز مایع در مناطق عشایری توسط امور عشایر، تقدیر و خواستار هماهنگی و خدمات رسانی هرچه بهتر به عشایر، از سوی مسئولین ادارات شهرستان شد.

کشت گیاه دارویی بالنگو در محوطه پمپاژ حیدر کانلو ی شهرستان خدآفرین

به گزارش روابط عمومی اداره کل امورعشایر استان باهمکاری کارشناسان جهاد کشاورزی توسط امور عشایر شهرستان خداآفرین به مقدار ۱ هکتار از اراضی حیدرکانلو به عنوان مزرعه پایلوت گیاه دارویی بالنگو جهت اجرا در مناطق عشایری کشت گردید.

آبرسانی آب شرب پایدار به ۱۸ قشلاق در بخش آبش احمد

آبرسانی آب شرب پایدار به ۱۸ قشلاق در بخش آبش احمد.
روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آبرسانی به شیوه تامین آب شرب پایدار به ۱۸ قشلاق در  بخش آبش احمد شهرستان کلیبر  توسط اداره کل امور عشایر استان اجرا و بالغ بر ۳۰۰ خانوار عشایری از این نعمت الهی برخوردار شدند.
_ به امید محرومیت زدایی، ایجاد و تسهیل سایر امکانات مورد نیاز عشایر غیور و زحمتکش در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدائی ها در مناطق عشایری

بازدید دکتر آل هاشم از پروژه های در حال اجرا در مناطق عشایری شهرستان چاراویماق

بازدید دکتر آل هاشم مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی و مهندس مرتضایی معاونت توسعه و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر به همراه مهندس حلاجی مشاور طرح از پروژه های در حال اجرا در مناطق عشایری شهرستان های چاراویماق و میانه

بازدید دکتر آل هاشم از پروژه های در حال اجرا در مناطق عشایری شهرستان هوراند

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، دکتر آل هاشم مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی و مهندس مرتضایی معاونت توسعه و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر از پروژه های در حال اجرا در مناطق عشایری شهرستان هوراند بازدید کردند.
این بازدید از قشلاقات اورتاقشلاق، قلعه شاهی، سیدلر، خرده قشلاق علیا و سفلی انجام گرفت، که ۴ مخزن آب ۲۰ و ۳۰ متر مکعب در حال احداث بوده و بیش از ۱۶ کیلومتر لوله گذاری شده است.اعتبار این پروژه ها بالغ بر ۲۵۱۰۰ میلیون ریال بوده که پس از اتمام پروژه حدود ۷۰ خانوار عشایری از نعمت آب شرب بهداشتی بهره مند خواهند شد.

Subscribe to اخبار اداره کل