رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۰-۰۵-۰۶

عید سعید غدیر خم بر عاشقان ولایت و امامت مبارک باد

عَنْ أَبِي جَعْفَرٍ ع قَالَ: بُنِيَ الْإِسْلَامُ عَلَى خَمْسٍ الصَّلَاةِ وَ الزَّكَاةِ وَ الصَّوْمِ وَ الْحَجِّ وَ الْوَلَايَةِ وَ لَمْ يُنَادَ بِشَيْ‏ءٍ مَا نُودِيَ بِالْوَلَايَةِ يَوْمَ الْغَدِيرِ.
كافى ۲، ۲۱، ح ۸.
امام باقر(علیه السلام) فرمودند:
اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زكات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاكيد شده، ندا نشده است.

* روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی *

جلسه شورای عشایری شهرستان سراب

مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی با اشاره به آئین نامه ساماندهی عشایرکه بر اساس مصوبه هیئت دولت تعیین گردیده است گفت: پیگیر امورات عشایر هستیم و طبق آئین نامه سایر دستگاه های اجرایی مکلف به خدمت رسانی به عشایر می باشند.

اهدای یک دستگاه گوشی تلفن همراه به شاعر نجف تراکمه ای

دست هایی که یاری میرسانند مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، یک دستگاه گوشی همراه به همت و یاری خادمین عشایر استان به نمایندگی مهندس احمدی به شاعر نجف تراکمه ای آقای غفار محمودی متخلص به دوستاق اهدا گردید. از تمامی همکارانی که در این امر خیر سهیم بودند تشکر و قدردانی میگردد.

برگزاری آزمون عملی قالیبافی و ورنی بافی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، آزمون عملی قالیبافی و ورنی بافی توسط آزمون گران مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلیبر در قشلاق دلاوران _ بخش آبش احمد، برای ۲۰ نفر از بانوان عشایری عضو صندوق خرد زنان دلاوران با همکاری اداره امور عشایر شهرستان کلیبر برگزار گردید.  لازم به ذکر است این دوره به منظور ارتقای مهارت ورنی و قالی بافی و ترویج آموزش رایگان در بین زنان عشایری جهت اشتغال در صنعت صنایع دستی در کنار فعالیتهای دامداری و کشاورزی و بهره مندی از تسهیلات ویژه صنایع دستی و اقدام به بیمه اجتماعی عشایری و روستایی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان همه ساله با هماهنگی کامل بی

جلسه کارگروه تدوین برنامه هفتم توسعه جذب اعتبارات و تسهیلات

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی جلسه کارگروه تدوین برنامه هفتم توسعه جذب اعتبارات و تسهیلات، با حضور مهندس امینی مدیرکل طرح و برنامه سازمان امور عشایر کشور و مدیران کل و روسای ادارات طرح و برنامه استان های آذربایجان شرقی و غربی،اردبیل،زنجان وگیلان در سالن اجتماعات اداره کل در حال برگزاریست.

Subscribe to اخبار اداره کل