رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۱-۰۹-۱۵

تسهیل عقد قرارداد بهره برداران پایب قلی بیگلو با بانک کشاورزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان جلسه ای با ریش سفیدان و بهره برداران پمپاژ قلی بیگلو؛ در راستای تسهیل عقد قرارداد بهره برداران پایب قلی بیگلو با بانک کشاورزی پیرو هماهنگی صورت گرفته با اداره امور عشایر خداآفرین و شرکت توزیع آب اراضی، برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور همکاران ستادی و شهرستانی و مدیریت جهادکشاورزی شهرستان خداآفرین صورت گرفت به اهمیت اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل امور عشایر در منطقه قلی بیگلو از جمله زیر کشت بردن ۵۸۶ هکتار از مراتع با احداث پمپاژ قلی بیگلو اشاره شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین ادارات کل کتابخانه های عمومی و امور عشایر آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان در نشست مشترکی که میان اسد بابایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی و سید محمدحسن آل هاشم، مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی به همراه کارشناسان طرفین برگزار شد، کلیات تفاهم‌نامه‌ای به امضا رسید که بر پایه آن طرفین برای همکاری‎های متقابل در راستای توسعه و توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی در بین عشایر استان متعهد شدند.

گرامیداشت هفته بسیج در جمع خادمین عشایر استان

روابط عمومی اداره کل امور عشایر اذربیاجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان مراسمی با حضور آل هاشم مدیر کل و سرهنگ باغبان فرمانده یگان شهید سلیمانی سپاه ناحیه تبریز در جمع خادمین عشایر استان برگزار گردید.

در این مراسم آل هاشم مدیر کل امور عشایر استان بیان کرد: همچنانکه امام راحل فرموده اند بسیج شجره طیبه درخت تنومند انقلاب اسلامی است و بسیجی کسی است که عملا علاقه و وفاداری خود را به انقلاب و نظام اسلامی به عینیت نشان داده است.

مراسم جشن تکليف و مسابقات اذان گویی در مدارس عشایری

شهریار محمدی مسئول روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان ازبرگزاری مراسم جشن تکلیف ویژه عشایر خبر داد و گفت: مراسم جشن تکلیف و عبادت و مسابقه اذان در مدرسه شهید اسدالهی با حضور بیش از ۵۰ نفر از دانش آموزان عشایری،فرمانده بسیج عشایری شهرستان کلیبر،حجت الاسلام لطفی و حجت الاسلام آقایی، معلمین، اولیاء و اعضاء شورای مدارس، در قشلاق دارچین شهرستان کلیبر برگزار شد.

Subscribe to اخبار اداره کل