رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۸-۰۹

استکبار ستیزی در بیانات مقام معظم رهبری( متن مسابقه)

استکبار ستیزی در بیانات مقام معظم رهبری

استکبارستیزی استكبار یعنی چه؟ استكبار یك تعبیر قرآنی است؛ در قرآن كلمه‌ی استكبار به كار رفته است؛ آدم مستكبر، دولت مستكبر، گروه مستكبر، یعنی آن كسانی و آن دولتی كه قصد دخالت در امور انسانها و ملّتهای دیگر را دارد، در همه‌ی كارهای آنها مداخله میكند برای حفظ منافع خود؛ خود را آزاد میداند، حقّ تحمیل بر ملّتها را برای خود قائل است، حقّ دخالت در امور كشورها را برای خود قائل است، پاسخگو هم به هیچ‌كس نیست؛ این معنای مستكبر است.

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل امور عشایر با حضور مدیرکل و معاونین توسعه مدیریت و توسعه عمران در سالن جلسه اداره کل با محوریت بررسی نتایج ارزیابی سال ۹۸ و ارائه نظرات در خصوص بهبود عملکرد برگزار گردید.

سرگرد محرمی فرمانده بسیج حوزه ۵ شهید کسایی : بسیج و بسیجی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر به خصوص در بخش سلامت با تاکید در زدن ماسک و رعایت حجاب نسبت به سلامت افراد و جامعه باید فعال و کوشا باشد.

سرگرد محرمی فرمانده بسیج حوزه ۵ شهید کسایی :

بسیج و بسیجی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با توجه به شرایط حاکم برجامعه و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به خصوص در بخش سلامت با تاکید در زدن ماسک و رعایت حجاب نسبت به سلامت افراد و جامعه باید فعال و کوشا باشد.

Subscribe to اخبار اداره کل