رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۷-۰۱

دکتر مشایخی: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است

دکتر مشایخی: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است

      روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان جمعی از معتمدین و ریش سفیدان عشایر شهرستان میانه با دکتر مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه دیدار و گفتگو کردند. دکتر مشایخی در این دیدار از حضور و قدرشناسی جامعه عشایر با اشاره به جایگاه عشایر و روستائیان در سنگر تولید از جمله تولید مواد غذایی گفت: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است و روستائیان و عشایر سنگربانان اصلی این استقلال غذایی هستند.

گردهمایی ذیحسابان و مسئولین مالی امور عشایر سراسر کشور

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی:

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر ایران،گردهمایی سراسری ذیحسابان و مسؤولین امور عشایر سراسر کشور با حضور مهندس قندالی ریاست سازمان امور عشایر ایران -  ۴ اذر ۹۶ _ تهران _ در سالن جلسات سازمان امور عشایر ایران برگزار گردید.

🔹مهندس قندالی در گردهمایی سراسری ذیحسابان و مدیران مالی امور عشایر کشور : ما در برنامه ششم بسیار تلاش کردیم که کلمه عشایر را در کنار کلمه روستا بیاوریم و خوشبختانه در این برنامه در ۱۷ حکم کلمه عشایر گنجانده شده است. 

 

رئیس سازمان امور عشایر ایران: اعلام کرد: ۷۰ هزار نفر از عشایر تا ۵ سال آینده از انرژی های نو بهره مند می شوند

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: استفاده از انرژی های پاک در مناطق عشایری کشور آغاز شده و با هماهنگی هایی که با دستگاه های صورت گرفته تا پنج سال آینده ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر در مناطق عشایری از انرژی های پاک(خورشیدی و بادی) بهره مند می شوند.

Subscribe to اخبار سازمان