رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۸-۰۱-۲۹

بازدید دکتر آل هاشم از اداره امور عشایر شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، مدیرکل امور عشایر استان از اداره امور عشایر شهرستان میانه بازدید و مهندس علی آبادی رئیس امور عشایر میانه از عملکرد واقدامات انجام یافته در این شهرستان گزارشی ارائه کرد.

همچنین دکتر آل هاشم با حضور در شرکت تعاونی عشایری شهید مطهری شهرستان میانه و نظارت بر نحوه توزیع نهاده های دامی در این شرکت از مرکز جمع آوری شیر و صندوق بیمه اجتماعی عشایری و فروشگاه تعاونی عشایری بازدید بعمل آورد.

در ادامه مدیرکل امور عشایر استان با حضور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ویژه میانه با مهندس جلال رحیم زاده دیدار نمود.

کسب مقام اول مسابقات شنا توسط یوسف کبیری

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، یوسف کبیری از همکاران بسیجی اداره امور عشایر میانه در مسابقات شنا بین کارکنان ادارات و نیروهای مسلح شهرستان میانه در ماده ۳۳ متر کرال سینه به مقام اول و در ۳۳ متر قورباغه به مقام سومی دست یافت.

دکتر مشایخی: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است

دکتر مشایخی: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است

      روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان جمعی از معتمدین و ریش سفیدان عشایر شهرستان میانه با دکتر مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه دیدار و گفتگو کردند. دکتر مشایخی در این دیدار از حضور و قدرشناسی جامعه عشایر با اشاره به جایگاه عشایر و روستائیان در سنگر تولید از جمله تولید مواد غذایی گفت: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است و روستائیان و عشایر سنگربانان اصلی این استقلال غذایی هستند.

دیدار جمعی از منتخبین و ریش سفیدان عشایر با معاونت استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، در این دیدار که در فضای صمیمی و با حضور جمعی از منتخبین و ریش سفیدان عشایر شهرستان برگزار شد مهندس علی آبادی رئیس اداره امور عشایر شهرستان میانه ضمن قدردانی از توجه و عنایت دکتر مشایخی فرماندار و سایر مسئولین این شهرستان به جامعه عشایری گزارشی از خدمات ارائه شده به عشایر در سالهای اخیر بیان و از توجهات مسئولین، بخصوص فرماندار محترم در حل مشکل راه دسترسی قشلاقات صورناکهل ، داش آلتی، قواق عمولر و نیز گاز رسانی به قشلاقات شهرستان قدردانی نمود.

Subscribe to اخبار میانه