رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۸-۰۷-۲۱

برگزاری یادواره شهدای عشایر در چولقشلاقی شهرستان اهـر

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، به مناسبت هفته دفاع مقدس یادواره شهدا عشایر با حضور عشایر منطقه، بسیج جامعه عشایر، تعدادی از مسئولین شهرستانی از جمله مهندس حضوری به همراه کارشناسان اداره عشایر، معتمدین و خانواده های معظم شهدا در چولقشلاقی برگزار گردید.

آغاز بهار تعلیم و تربیت در مناطق عشایری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، به مناسبت فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و شروع سالتحصیلی جدید مهندس حضوری رئیس اداره امور عشایر شهرستان اهر به همراه کارشناسان اداره با حضور در مدارس مناطق عشایری ضمن عرض تبریک سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان از زحمات کلیه معلمان زحمت کش که تمام سختی های آموزش عشایری را به جان و دل خریده و با عشق و علاقه به فرزندان تلاشگر عشایری علم آموزی می نمایند تقدیر و تشکر نمود همچنین در این دیدار معلمان مناطق عشایری از تلاش های اداره امور عشایر در رفع مشکلات جامعه عش

دیدار و گفتگوی صمیمانه با بخشدارفندقلو بخش تازه تاسیس شهرستان اهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان مهندس حضوری رئیس اداره امور عشایر شهرستان اهر به همراه کارشناس این اداره با حضور در دفتر مهندس نیک نفس بخشدار بخش تازه تاسیس فندقلو شهرستان اهر گفتگوی صمیمانه ای با ایشان داشتند.

کارگاه آموزشی افزایش بهره وری دام عشایر

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، کارگاه آموزشی افزایش بهره وری دام عشایر با حضور جناب سرهنگ رستمی رئیس سازمان بسیج عشایری استان، جناب سروان عبداله زاده مسئول بسیج عشایری شهرستان و مهندس حضوری رئیس اداره امور عشایر اهر و جمعی از عشایر طوایف مختلف در ییلاق کچی قران شهرستان اهر برگزار گردید.

کمک رسانی به عشایر خسارت دیده بر اثر بارش تگرگ و وقوع سیل در برخی میانبندهای عشایری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایرآذربایجان شرقی،  با توجه به گزارشات دریافت شده از وقوع سیل در برخی میانبند های عشایری در روستاهای دغلیان علیا و یایجلو شهرستان اهر سریعاً کارشناسان امور عشایر شهرستان به محل حادثه اعزام و موضوع مورد بررسی قرار گرفت. در این حادثه ۲۳ خانوار عشایری دچار خسارت شده و سیل ۴ چادر عشایری را با خود برده و بنا به اظهارات خودشان ۲۵ رأس دام عشایری و تعدادی از ماکیان را تلف کرده است.

مراسم عزاداری محرم در ییلاق ارسباران

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان،عشق به سرور و سالار شهیدان زمین و زمان نمی‌شناسد و آن زمان که دلت هوای عشق کرد بیرقی برافراشته خواهی کرد و به یاد حرم خواهد افتاد و یاد لبان تشنه، و امان از دل زینب که گفت ما رأیتُ الاّ جمیلا.

Subscribe to اخبار اهر