رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۸-۰۱-۲۹

اختصاص یک روز حقوق خادمین عشایر استان به سیل زدگان

 

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی: 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان در پی جاری شدن سیل وایجاد خسارات به هموطنان عزیز در استان های آسیب دیده کشور، کارمندان اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی جهت ابراز همدردی با هم میهنان، یک روز حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند. در ضمن هدایای غیرنقدی نیز با مشارکت عشایر پس از جمع آوری به هلال احمر استان جهت ارسال به سیل زدگان تحویل خواهد شد.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طی اطلاعیه‌ای از هموطنان و مسافران نوروزی درخواست کرد برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود با سامانه ۰۹۶۲۹ تماس بگیرند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در این اطلاعیه اعلام کرد: هموطنان عزیز می‌توانند از طریق تماس با سامانه جامع اطلاع رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به شماره ۰۹۶۲۹ اطلاعات گردشگری مورد نیاز خود را دریافت نمایند. این سامانه با ارائه اطلاعات گردشگری و پاسخگوئی به شکایات به همراه خدمات امداد خودرو آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در تمامی ساعات و روزهای نوروز۹۸ و تمام طول سال می‌باشد. مسافران و گردشگران عزیز می‌توانند پیش از عزیمت به سفر، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق شماره تلفن سراسری ۰۹۶۲۹ کسب نمایند.

برای ولین بار در بین مدیران استانی مدیر کل امور عشایر آذربایجان شرقی خادم افتخاری حرم مطهر امام رضا علیه السلام شد.

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان دکتر سید محمد حسن آل هاشم مدیر کل امور عشایر استان به عنوان خادم افتخاری حرم مطهر ثامن الحجج امام رضا علیه السلام انتخاب شد.

عشایر اهر، هریس و ورزقان سالانه ۵ هزار و ۱۵۰ مترمربع «ورنی» می‌بافند

رئیس اداره امور عشایر اهر گفت: عشایر شهرستان‌های اهر، هریس و ورزقان در حوزه صنایع‌دستی سالانه ۵ هزار و ۱۵۰ مترمربع «ورنی» و ۲ هزار و ۱۰۰ مترمربع قالی و قالیچه می‌بافند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان،علیرضا حضوری در جلسه شورای عشایر شهرستان اهر با اشاره به این‌که شهرستان اهر منطقه‌ای عشایرخیز و عشایرپذیر است اظهار داشت: در فصل کوچ عشایر شهرستان‌های پارس‌آباد استان اردبیل، کلیبر، خداآفرین، هریس، هوراند و ورزقان به شهرستان اهر کوچ می‌کنند و شهرستان اهر جمعیت عشایری بیش از ۱۸۸۵ خانوار با جمعیتی ۷۴۹۴ نفر دارد و در فصل ییلاقی این آمار دو برابر می‌شود.

کسب مقام اول مسابقات شنا توسط یوسف کبیری

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، یوسف کبیری از همکاران بسیجی اداره امور عشایر میانه در مسابقات شنا بین کارکنان ادارات و نیروهای مسلح شهرستان میانه در ماده ۳۳ متر کرال سینه به مقام اول و در ۳۳ متر قورباغه به مقام سومی دست یافت.

دکتر مشایخی: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است

دکتر مشایخی: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است

      روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان جمعی از معتمدین و ریش سفیدان عشایر شهرستان میانه با دکتر مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه دیدار و گفتگو کردند. دکتر مشایخی در این دیدار از حضور و قدرشناسی جامعه عشایر با اشاره به جایگاه عشایر و روستائیان در سنگر تولید از جمله تولید مواد غذایی گفت: یکی از محورهای اصلی خودکفائی در کشور استقلال و امنیت غذایی است و روستائیان و عشایر سنگربانان اصلی این استقلال غذایی هستند.

Subscribe to .‎