رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۷-۰۱

گردهمایی ذیحسابان و مسئولین مالی امور عشایر سراسر کشور

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی:

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر ایران،گردهمایی سراسری ذیحسابان و مسؤولین امور عشایر سراسر کشور با حضور مهندس قندالی ریاست سازمان امور عشایر ایران -  ۴ اذر ۹۶ _ تهران _ در سالن جلسات سازمان امور عشایر ایران برگزار گردید.

🔹مهندس قندالی در گردهمایی سراسری ذیحسابان و مدیران مالی امور عشایر کشور : ما در برنامه ششم بسیار تلاش کردیم که کلمه عشایر را در کنار کلمه روستا بیاوریم و خوشبختانه در این برنامه در ۱۷ حکم کلمه عشایر گنجانده شده است. 

 

🔸 امسال برای اولین بار  عشایر از محل مالیات ارزش افزوده برخوردار می شوند که برآورد می شود ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیارد دلار از این محل به جامعه عشایری کشور اختصاص یابد.

مهندس شتابی حسابرس کل دیوان محاسبات کشور در گردهمایی ذیحسابان و مدیران مالی امور عشایر کشور: افق پیش روی سازمان امور عشایر افق بسیار روشنی است و انتظارات نظام یک انتظار تبلور یافته است.

مهندس پالیزگر مدیرکل امور مالی وزارت جهاد کشاورزی : اسناد خزانه را باید به نحو مناسب جذب کرد چرا که یکی از راه هایی که امکان و راه فساد است همین بحث اسناد و سندسازی است.