رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۱-۱۱-۰۹

گرامیداشت هفته بسیج در جمع خادمین عشایر استان

روابط عمومی اداره کل امور عشایر اذربیاجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان مراسمی با حضور آل هاشم مدیر کل و سرهنگ باغبان فرمانده یگان شهید سلیمانی سپاه ناحیه تبریز در جمع خادمین عشایر استان برگزار گردید.

در این مراسم آل هاشم مدیر کل امور عشایر استان بیان کرد: همچنانکه امام راحل فرموده اند بسیج شجره طیبه درخت تنومند انقلاب اسلامی است و بسیجی کسی است که عملا علاقه و وفاداری خود را به انقلاب و نظام اسلامی به عینیت نشان داده است.

وی در ادامه گفت: بسیج در تمامی عرصه ها از جمله تولید علم و دانش، حفظ هویت،ایجاد فرذهنگ ایثار، بصیرت و دشمن شناسی و عرصه سازندگی به خوبی خود را نشان داد است و مردم عزیز ما قدر این عزیزان را بخوبی میدانند.

در ادامه باغبان فرمانده یگان شهید سلیمانی سپاه ناحیه غدیر تبریزبه فرماندهی بی نظیر سردار دلها ، شهید سردار سلیمانی همزمان در ۵ نقطه جهان اشاره کرد و گفت: شهید سلیمانی همزمان در پنج نقطه جهان در عراق، سوریه، یمن، لبنان و افغانستان حضور مستقیم و فرماندهی جبهه مقاومت را در این نقاط به عهده داشت و پیش میبرد و در سایر نقاط دنیا که صدای مقاومت به گوش میرسد نشات گرفته از از فرماندهی بی نظیر این عزیز بزرگوار است.

وی ادامه داد: در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس غریب به ۵ درصد مردم حضور داشتند که آنزمان نیز امام راحل حضور در جبهه های نبرد را واجب کفائی اعلام نموده بودند ولی با توجه به شرایط کنونی ، مقام معظم رهبری جهاد تبیین اعلام نمودند یعنی باید مسائل روز روشنگری و به درستی تبیین گردد.