رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۱-۰۵-۱۳
پیام تبریک آل هاشم به مناسبت بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

پیام تبریک آل هاشم به مناسبت بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی آل هاشم مدیرکل امور عشایر استان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیام تبریک صادر نمود.

متن پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

٢٥ ذی الحجه، روز نزول سوره انسان و آیه هل أتی درشأن اهل بیت مطهر پیامبر اکرم(ص)، در تقویم رسمی کشور به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری گردیده است .این مهم فرصتی شده تا با بهره گیری از فرهنگ و خلق و خوی ائمه اطهار، ضمن ارج نهادن به سالها تلاش و زحمات بی شائبه و تجارب گرانبهای بازنشستگان عزیز، به جایگاه خانواده به عنوان مؤثرترین نهاد اجتماعی ، ادای احترام گردد.

برماست تا این نمادهای تجربه و تقوی را پاس بداریم و از دریای بیکران تجارب ارزنده آنان درعرصه های مختلف بهره مند و با بزرگداشت این روز شاهد نشاط، همدلی و همگرایی سازنده در اقشار عزیز بازنشستگان باشیم.

لذا ، اینجانب از تلاش های ارزنده شما که طی سال های خدمت خود، همواره خدمت به عشایر عزیز را سرلوحه ی امور قرار دادید، تقدیر و تشکر عرض می نمایم. به طور حتم در گذار از این مسیر پر افتخار خانواده ها با حمایت، همراهی و دلگرمی خود نقشی بی بدیل داشته اند و برهمین اساس ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان سعادتمندی و سرافرازی تمامی عزیزان بازنشسته را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید محمد حسن آل هاشم

مدیرکل امور عشایر استان