رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۱-۰۷-۱۲

دیدار مدیرکل امور عشایر استان با فرماندار و امام جمعه شهرستان کلیبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، دکتر آل هاشم مدیرکل امور عشایر استان به همراه مهندس پورحسین رئیس اداره امور عشایر شهرستان کلیبر با مهندس بهادری فرماندار و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای رشادی امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و انتصاب جدید، در مورد مسائل مربوط به حوزه عشایر مخصوصا جشنواره سوارکاری عشایر گفتگو و هم اندیشی صورت گرفت.
دکترآل هاشم این جشنواره را فرصت بزرگی برای شهرستان و استان خواند و به عنوان یک نشاط اجتماعی یاد کرد. 
فرماندار شهرستان کلیبر ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ارزنده امور عشایر پیشنهاد کرد برگزاری جشنواره سوارکاری تحویل بخش خصوصی گردد تا با راهکارهای مختلف از جمله برپایی بازارچه و آلاچیق و اخذ ورودیه هزینه ها تامین گردد. 
امام جمعه شهرستان نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان عشایر را یکی از بحث های جدی و ارزشمند جامعه دانست که در طول تاریخ هم حرف اول را زده اند و در رفع مشکلات اقتصادی نقش بسزایی داشته و به دولت کمک کرده اند.
حاج آقای رشادی ضمن قدردانی از نقش موثر امور عشایر در خدمت رسانی به جامعه عشایری گفت: اگر کمک گسترده ای به عشایر شود به تدریج از گردونه تولید دور خواهند شد و پیشنهاد میشود به شکل تشویقی به عشایری که در زمینه های مختلف صاحب رتبه هستند امکانات یا خدمات بیشتر ارائه شود.

در آخر از انتشارات محترم گاج که کتابهای کمک آموزشی جهت توزیع در مناطق عشایری اهدا نمودند تقدیر و تشکر میگردد.

رده ادارات تابعه