رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۴۰۰-۰۳-۳۰

برگزاری جلسه شورای عشایر شهرستان کلیبر

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی،

بمناسبت آغاز فصل کوچ بهاره عشایر به مناطق ییلاقی جلسه شورای عشایر شهرستان کلیبر در راستای ارائه خدمات به عشایر با محوریت کوچ بهاره و بررسی مصوبات قبلی در فرمانداری برگزار گردید.

محمدی معاون فرماندار شهرستان در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه آبرسانی، توزیع آرد ، نفت و گاز مایع در مناطق عشایری توسط امور عشایر، تقدیر و خواستار هماهنگی و خدمات رسانی هرچه بهتر به عشایر، از سوی مسئولین ادارات شهرستان شد.

ابوالفضل مرتضایی معاون توسعه و امور زیر بنایی اداره کل ضمن تقدیر از زحمات فرماندار نسبت به عشایر و پیگیری مشکلات و نیازمندیهای این قشر تولید کننده و کم توقع، خواستار مساعدت در زمینه بازسازی و مرمت راههای ییلاقی و قشلاقی شهرستان از منابع اعتبارات ارزش افزوده شد.

پورحسین سرپرست اداره امور عشایر کلیبر نیز با گزارشی از وضعیت عشایرشهرستان، نیازسنجی ها ، مشکلات ، کمبودها و اقدامات انجام شده توسط امور عشایربه این جامعه مولد در حوزه‌های مختلف، پیشنهاد احداث پاسگاه انتظامی در کانون جمعیتی سئلین را ارائه نمود.

سرهنگ رسول حسین پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کلیبر در این جلسه ضمن بیان گوشه ای از توانمندی‌ها و محرومیت‌های جامعه عشایری از اقدامات انجام شده توسط حوزه مقاومت پایگاه بسیج عشایری حضرت عباس (ع) شهرک سلین در مناطق عشایری ، در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا از قبیل توزیع ماسک و محلول، جهت ضد عفونی اماکن و معابر عمومی آلوده، اشاره کرد.

رده ادارات تابعه