رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۵-۱۶

دیدار مدیرکل امور عشایر استان با فرماندار شهرستان ورزقان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی،دکتر آل هاشم مدیرکل امور عشایر استان به همراه مهندس حضوری رئیس اداره امورعشایر شهرستان اهر با مهندس خانی فرماندار شهرستان ورزقان دیدار و گفتگو کرد.
آل هاشم در این دیدار ضمن عرض تبریک سمت جدید فرماندار ورزقان، در مورد سیمای عشایر این شهرستان توضیحی ارائه نمود واز خدمات اداره کل نظیراستفاده از پنل های خورشیدی،طرح دوقلوسازی،یکسان سازی فهلی،
بهسازی چشمه،نزدیک رسانی چشمه،احداث آبشخور،مرمت راه ها و ابنیه ها،نهاده های دامی،توزیع کنساتتره که غذای کامل می باشد و آبرسانی سیار که در مناطق عشایری انجام پذیرفته اشاره کرد و افزود: انقلاب خدمت رسانی در حوزه عشایر انجام گرفته است که موجبات رضایتمندی عشایر گردیده است.
وی همچنین تاکید کرد که از اعتبارات ارزش افزوده در اجرای پروژه های مناطق ییلاقی این شهرستان استفاده گردد.

خانی فرماندار شهرستان ورزقان ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل و خدمات انجام گرفته، عشایر را قشر زحمتکش جامعه خواند و به عنوان تولید کنندگان بدون منت یاد کرد. وی افزود وظیفه ما خلق حداکثر امکانات در مناطق عشایری و انجام پروژه هایی که مفید جامعه عشایری باشد خواهد بود

دکتر آل هاشم با مدیر جهاد کشاوزی شهرستان ورزقان نیز دیدار کرد که به بررسی مشکلات جامعه عشایری این شهرستان پرداختند.

مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی با عشایر منطقه دیدار چهره به چهره ای داشت و از نزدیک به بررسی مشکلات این قشر زحمتکش پرداخت.