رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۸-۰۹

دیدار امام جمعه شهرستان کلیبر با عشایر در مناطق ییلاقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، جهت بررسی مسائل و مشکلات عشایر در ییلاقات و رسیدگی به درخواست‌های این قشر زحمتکش و تولید کننده بی ادعا ، امام جمعه شهرستان کلیبر با عشایر دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمی، عشایر شهرستان کلیبر و خداآفرین، به منظور بیان و ایراد مشکلات در زمینه‌های مختلف از جمله نیاز به امکانات زیرساختی مناسب و پایدار، نبود امکانات برق، نبود پروانه چرا، نبود میدان دواب در شهرستان کلیبر، پایین بودن قیمت گوشت دام و فرآورده‌های لبنی، که از نقاط ییلاقی مختلف از قبیل یارالوجه، محمود‌آباد، مرز‌رود، هورمغان سفلی و علیا، کر علیا و سفلی، کردلر، آس قدیم و جدید جهت دیدار با امام جمعه محبوب متحمل زحمت شده بودند بحث و بررسی شد.

قابل اشاره است که همزمان با این دیدار، اکیپ پزشکی جمعیت هلال احمر شهرستان کلیبر خدمات ارزنده و رایگان از قبیل ویزیت رایگان، توزیع دارو، محلول ضد عفونی کننده و ماسک به عشایر شهرستان در مناطق ییلاقی ارائه دادند.

در پایان این دیدار صمیمی امام جمعه محترم با عشایر، به مناسبت دهه کرامت ضمن پرسش سوالات مذهبی و مسائل روز از فرزندان عشایری، توسط اداره تبلیغات اسلامی و امام جمعه محترم شهرستان کلیبر جوایز ارزنده‌ای به این عزیزان تعلق گرفت.

 

رده ادارات تابعه