رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۸-۰۹

بهره برداری از گاز رسانی به قشلاقات حلاج سفلی و حلاج علیا

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی،در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بهره برداری از طرح گاز رسانی به قشلاق حلاج سفلی آغاز شد، در آیین افتتاح این پروژه که در حاشیه برپایی جشن عشایر انجام شد، مهندس قاسمی معاون برنامه ریزی فرماندار، مهندس مرتضایی معاون توسعه و امور زیربنایی امور عشایر استان، آقامحمدی بخشدار مرکزی و جمعی از اعضای شورای اداری حضور داشتند. این پروژه به طول ۴ کیلومتر با هزینه ۵۶۰میلیون تومان انجام شده استروستای عشایرنشین حلاج سفلی با ۹۰ خانوار از توابع بخش مرکزی بخش مرکزی میانه است.

همچنین پروژه گاز رسانی به قشلاق حلاج علیا نیز افتتاح گردید دکتر مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در مراسم افتتاح گازرسانی روستای حلاج علیا در مسجد این روستا خطاب به اهالی گفت: عشایر مردمانی صبور و با استقامت هستند که باید ارائه خدمات به آنان روز به روز ارتقا یابد چراکه با زحمت، تلاش و تولید گوشت و محصولات لبنی بخش بزرگی از نیازمنطقه را تامین می کنند.

فرماندار میانه ادامه داد: با پیگیری های مستمر و اقداماتی که انجام داده ایم امیدواریم مشکل آب شرب روستاهای این منطقه حل شود.

مشایخی همچنین از اهالی خواست تا به ساخت و سازهای اصولی روی آورده و از احداث بناهای غیر مجاز بپرهیزند تا در توسعه و آبادانی بافت روستا مانع ایجاد نشود.

رده ادارات تابعه