رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۷-۰۱

جلسه شورای عشایر شهرستان اهر برگزار گردید

جلسه شورای عشایری شهرستان اهر با حضور مسئولین شهرستانی، استانی و بهره برداران عشایر منطقه در محل فعالیت عشایری قشلاق حاج اوغلو برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، این جلسه به ریاست آقای محمودی فرماندار شهرستان اهر به منظور بررسی مسائل و مشکلات  جامعه عشایری شهرستان با ارائه گزارش عملکرد یکسال جاری اداره امور عشایر شهرستان اهر در قالب پاورپوینت توسط مهندس حضوری رئیس اداره امور عشایر شهرستان اهر برگزار و به تشریح مشکلات سکونتگاه های عشایری فاقد کد آبادی، عدم آنتن دهی تلفن همراه و مشکلات جذب وام ازدواج جوانان عشایری به دلیل مشکلات ضمانت بانکی، مشکلات ناشی از معارض در بحث اجرای پروژه ها، هویت گذاری دام عشایری و ... توسط مهندس حضوری پرداخته شد.

آقای فرماندار در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد اداره امور عشایر در ارائه خدمات به جامعه عشایری کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان را جهت حل مشکل جامعه عشایری با اولویت و اهمیت موضوعات ملزم به همکاری با اداره امور عشایر نمودند فرماندار شهرستان اهر ضمن اینکه بحث آب شرب را از اولویت نیازهای عشایری در مولفه تولید آنها دانست یادآور نمود که بقیه امکانات مورد نیاز جامعه عشایری نیز باید به تناسب وظایف دستگاههای اجرایی باید پیگیری و حل و فصل گردد.

آقای مهندس مرتضایی معاونت توسعه و عمران نیز در این جلسه ضمن تشکر از پیگیری مشکلات جامعه عشایری توسط فرماندار شهرستان نسبت به حل مشکلات مطرح شده تأکید کرد و هر گونه همکاری اداره کل امور عشایر استان را در این راستا اعلام نمود.

رده ادارات تابعه