رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۷-۰۱

برگزاری مراسم دهه فجر در اداره کل امور عشایر استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، بمناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران مراسم بزرگداشتی با حضور مدیر کل و پرسنل اداره کل امور عشایر استان برگزار گردید.

دکتر سید محمدحسن آل هاشم در این مراسم ضمن عرض تبریک این ایام فرمود: با انقلاب اسلامی ایران توانستیم حکومت ظالمانه  ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را درهم شکسته و به دستاوردهای بسیاری راه یابیم که از جمله این دستاوردها کسب استقلال و آزادی کشور و مشارکت مردم عزیز در مسایل سیاسی بوده است .

مدیرکل امور عشایر استان با اشاره به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اذعان داشت در حوزه فرهنگی  و مذهبی و ارزش های ملی به رعایت مسائل اجتماعی اسلام دست یافته و پیشرفت در زیرساخت های  کشاورزی و عمرانی و نظامی و مراکزعلمی از جمله دستاورهای انقلاب اسلامی بوده است.

حجه الاسلام آقایی گفت: استمرار و دوام انقلاب اسلامی ایران را  مهم تر از خود انقلاب دانسته  و با اشاره به اینکه در طول ۴۱ سال دشمنان تلاش در بهم زدن این تداوم داشتند افزود: از جمله مواردی که بیانگر مقاومت انقلاب است ورود امام راحل به میهن عزیزهم چنین  تقدیم شهیدان گرانقدر در طول ۸ سال دفاع مقدس  در این راستا بوده و اینکه مردم در شهادت سردار سلیمانی و همراهانش به عزای عمومی نشسته و ابراز محبت و علاقه نشان می دهند نشانگر این استمرار است .