رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹-۰۴-۲۴

تجلیل از عکاس و خبرنگار حوزه ی عشایری شهرستان اهر

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی:

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، بمناسبت روز جهانی عکاس ازمهدی دایلاری عکاس و خبرنگاری خبرگزاری تسنیم و اهر امروز که سالهاست در حوزه عشایری و انعکاس فعالیت ها و مشکلات جامعه ی عشایری و شهرستان اهر فعالیت می کند تجلیل به عمل آمد. در این برنامه مهندس حضوری رئیس اداره امور عشایر اهر از زحمات و تلاشهای این خبرنگار در اطلاع رسانی و بازتاب زندگی و فعالیت های عشایری تقدیر و برایشان آرزوی موفقیت نمود. در قسمتی از این تقدیر نامه بیان شده است:

تلاش خبرنگار در راستای اطلاع رسانی به موقع و رساندن پیام مردم به مسئولان و مدیران، می‌تواند مصداق امر به معروف و نهی از منکر باشد چرا که پیشنهاد سازنده‌ی خبرنگاران یک معروف و تلاش برای جلوگیری از انحراف از سوی این قشر تاثیرگذار نهی از منکر است.

از اینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق، به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اید این لوح سپاس تقدیم حضورتان می گردد و ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد جنابعالی از انعکاس و انتشار صحیح و به موقع اخبار مربوط به این اداره، مشکلات و زندگی جامعه عشایری توفیقات روز افزون شما را در سایه الطاف الهی مسئلت می نمائیم.

رده ادارات تابعه