رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۲۰۱۷-۰۹-۲۱

اخبار اداره کل

.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز در جمع خادمین عشایر گفت : امنیت و زندگیمان را مدیون ایثارگری ها و از جان گذشتگی های شهدا و جانبازان هستیم.
روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی :
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع خادمین عشایر با حضور دکتر آل هاشم، مدیر کل امور عشایر استان و دکتر فرج قلیزاده از غواصان خط شکن و از فرماندهان دوران دفاع مقدس و رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز برگزار گردید.

دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت عملکرد اداره کل امور عشایر استان

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت عملکرد اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی با حضور دکتر آل هاشم ، دکتر فتح زاده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و کارشناسان همراه و روسای ادارات شهرستانی امور عشایر و دبیران کمیته های تخصصی ، بررسی و چالش های پیش رو مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

تجلیل از بازنشستگان اداره کل امور عشایر استان

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، بمناسبت روز تکریم خانواده و بازنشستگان از بازنشستگان اداره کل امور عشایر استان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم مهندس رحمانی معاون مدیریت و منابع انسانی اداره کل، بازنشستگان را سرمایه خادمین عشایر عنوان و از حضور آنها در این مراسم با اهد اء لوح سپاس تقدیر نمود.

شهید فهمیده آذربایجان بعد از ۳۴ سال به وطن بازگشت

حسن جنگجوشهید فهمیده آذربایجان

پیکر شهید حسن جنگجو سرانجام پس از گذشت ۳۴ سال امروز چهارشنبه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی ،خانواده شهدا، جانبازان، رزمندگان ۸سال دفاع مقدس ومردم شهید پرور تبریز تشییع شد. در این مراسم معنوی جمعی از کارکنان اداره کل امور عشایر استان نیز حضور داشتند.

( گوشه‌ای از زندگینامه شهید))

این شهید والامقام در یک خانواده مذهبی در تبریز بدنیا آمد و دوران شیرین کودکی را در محیط ساده خانواده سپری کرد و روز ۲۹ بهمن ۵۶ انقلاب اسلامی ایران فصل جدیدی در زندگی وی آغاز شد.

توزیع آرد خام در ییلاقات عشایری شهرستان خدآفرین

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایرآذربایجان شرقی، با هماهنگی های به عمل آمده توسط اداره کل امورعشایراستان که سرانه تحویل آرد خام عشایر به دوبرابر سالهای گذشته (برای هرنفر ۱۲کیلوگرم در ماه) تعلق گرفته است، تاکنون حدود  ۳۹۰۰۰ عدل آرد خام در مناطق عشایری شهرستان خدآفرین و برای اولین بار در مناطق ییلاقی و اوباهای مستقر در خودییلاقات برای عشایر این شهرستان تحویل گردید که این نوع خدمات موحب خرسندی عشایر گردیده و در این مناطق صعب العبور ارایه خدمات توسط اداره کل امورعشایر استان با همکاری اداره امور عشایرشهرستان خدآفرین انجام می گردد.

کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی، درجشنواره شهید رجایی که در سالن همایش های اداره کل استاندارد با حضور استاندار، معاونین وی و مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، اداره کل امور عشایر استان بعنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی سال ۹۵ شناخته و معرفی شد.

Subscribe to اخبار اداره کل