رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۲۰۱۸-۰۶-۲۳

حضورآزاده سرافراز جناب آقای دکتر عادل تاری در جمع خادمین عشایر

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی:

   بیست و ششم مرداد ماه سالروز ورودآزادگان ۸ سال دفاع مقدس به میهن اسلامی است. بزرگ مردانی که صبر و استقامتشان مایه فخر و مباهات و سربلندی ایران و ایرانی است. همان ها که روزگار ظلمانی دوران اسارت را تنها با یاد خدا سپری کردند و حضور آرام‌بخش او را زیر شکنجه بعثیان لمس کردند به همین مناسبت مراسمی با حضور دکتر عادل تاری جانباز و آزاده سرافراز جهاد کشاورزی و مدیرکل امور عشایر استان در جمع خادمین عشایر برگزار گردید.

دکتر آل هاشم ضمن خوش آمدگویی و اشاره به سالروز ورود آزادگان به کشور، به ذکر خاطراتی از دوران جنگ و لحظه ورود آزادگان پرداخت و در این راستا از خدمات و زحمات دکتر تاری در راه اندازی و تجهیز درمانگاه ۲۷ خرداد شماره ۲ تقدیر و تشکر نمود.

دکتر تاری آزاده پر افتخاری است که در دفاع از میهن اسلامی ، به اسارت نیروهای بعثی عراق درآمده بود و بخشی از روزگار جوانی اش در اسارت سپری شده است.ایشان ضمن گرامیداشت این مناسبت به بازگویی خاطراتی از دوران جنگ و اسارت پرداخت و به روحیه جهادی رزمنده ها اشاره کرد که تنها تکیه گاه و قوت قلب اسرا در مقابل شکنجه های عراقی ها بود.

دکتر  تاری در ادامه به قدرشناسی از یکدیگر توصیه نمود و گفت:  باید قدر یکدیگر ، مخصوصا والدین را بدانیم و بخاطر این نعمت ها شاکر خداوند باشیم چرا که این پدران و مادران شهدا ، جانبازان و ایثارگران و آزادگان بودند که با صبر و شکیبائی و دوری از فرزندان خود متحمل سختی ها و دشواری های بسیاری شدند.

در خاتمه این مراسم از  دکتر تاری توسط مدیرکل امور عشایر استان با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.