رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۲۰۱۸-۰۱-۲۰

بازدید از مناطق عشایری و پروژه ها

بازدید از مناطق عشایری و پروژه ها

روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان:
گردهمایی مدیران کل امور عشایر کشور در تبریز با حضور ریس سازمان امور عشایر کشور به همراه مدیران کل ستادی و مدیران کل امور عشایر کشور به مدت ۳ روز در خصوص بررسی مسائل مرتبط با عشایر برگزار گردید. در حاشیه این گرد همائی مهندس قندالی به همراه مدیران ستادی و مدیران کل امور عشایر کشور از مناطق عشایری و پروژه های عمرانی و آبرسانی شهرستانهای کلیبر و خدا آفرین  بازدید نمودند. در این بازدید حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان کلیبر،مهندس خدابخش فرماندار کلیبر و مهندس امینیان فرماندار خدآفرین حضور داشتند. حجت الاسلام موسوی در این دیدار که در کانون جمعیتی عشایری سلین و در مسجد در حال ساخت این کانون انجام گرفت ، گفت: حضور شما مسئولین ارشد عشایری کشور در منطقه عشایری شهرستان کلیبر را به فال نیک گرفته و گرامی میداریم و ان شاالله که حضورتان در این منطقه مایه برکت و رفاه حال عشایر باشد. ایشان در راستای ساخت و تکمیل کانون جمعیتی عشایری سلین و ساخت مسجد در این کانون ، پیشنهاد ساخت خانه عالم ، کتابخانه و در صررت امکان ساخت مجتمع فرهنگی را در کنار مسجد ارائه نمودند.

خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر نیزضمن خیرمقدم گویی سیمای عشایر شهرستان کلیبر را بیان و پتانسیل های موجود را تشریح وبه اقدامات ارزشمند صورت گرفته اشاره و تعامل بین ادارات را یکی از راهکارهای مهم در حل مشکلات جامعه عشایری بیان نمود. همچنین برنامه ریزی علمی و عملی را از موارد مهم و تاثیر گذار  در بهبود وضعیت زندگی عشایر زحمتکش دانست. ایشان توجه به آئین نامه ساماندهی عشایر و اقدام ارگانها و ادارات شهرستان به مصوبات شورای عشایر را خواستار شد.

مهندس قندالی نیز در خاتمه این بازدید ضمن مستعد خواندن منطقه از بابت آب ، طرح زنجیره نولید دام، کشت گیاهان دارویی و بحث گردشگری در این منظقه  را در راستای اقتصاد مقاومتی بسیار مهم خواند.

رده ادارات تابعه