رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۷-۱۱-۳۰

حضور اداره کل امور عشایر استان در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب

حضور اداره کل امور عشایر استان در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب

روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان:

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان ، نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در حوزه کشاورزی با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز و جمعی از مسئولان استان آغاز به کار کرد.

بر پایه این گزارش، نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در بخش کشاورزی، با حضور ادارات ستادی و شهرستانی و ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی در زمینه های مختلف با مشارکت بخش خصوصی و تشکل های کشاورزی همراه با عرضه مستقیم محصولات غذائی و تبدیلی از تولید به مصرف، به مدت ۹ روز از سیزدهم بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ در سالن شرکت غله و خدمات بازرگانی استان واقع در خیابان سیلو پذیرای بازدیدکنندگان است.

یادآوری مینماید اداره کل امور عشایر استان با همکاری اتحادیه تعاونی های عشایری، با ارئه عملکرد و خدمات ۴۰ ساله در مناطق عشایری از جمله، تامين آب كشاورزي با احداث تاسيسات پمپاژ آب، تامين آب كشاورزي با احداث سد مخزني، احداث شبكه آبياري، تامين ولوله كشي آب آشاميدني قشلاقات، احداث و مرمت راههاي ييلاقي وقشلاقي، احداث مدرسه ابتدايي وترویج انرژی های نو و . . .  سایر خدمات  و با برپائی دو دستگاه آلاچیق و پخت نان یوخا و آش دوغ و عرضه تولیدات لبنی و صنایع دستی( گلیم، ورنی و جاجیم و . . . ) در این نمایشگاه حضور پر رنگ دارد.